دستگاه فروش خودکار خرچنگ زنده

همه دنیا، مردم ژاپن را با هوش و ذکاوتشان می شناسند که هم اکنون مهد تکنولوژی شده است. از همان زمان قدیم که با ساخت تلویزیون و آتاری و میکرو و سگا و غیره کارشان را آغاز کرده بودند، امروزه تبدیل به غول الکترونیک شده است.

ژاپنی‌ها همراه با هر محصول الکترونیکی‌ای که به جهان عرضه کردند قسمتی از فرهنگشان را هم صادر کردند. خصوصیات فرهنگ ژاپن به حدی عجیب و غریب است که مردم سایر کشورها واقعا نمی‌توانند تصور کنند در ژاپن چه می‌گذرد.

دستگاه‌های فروش خودکار در همه‌جای دنیا هستند که با انداختن سکه یا اسکناسی داخل آن می‌توان نوشابه یا آبمیوه‌ای را از طریق آن خرید. اما ژاپن پُر است از این دستگاه‌ها. هر چیزی که فکرش را بکنید، از طریق این ماشین‌ها در ژاپن به فروش می‌رسد. لباس زیر، چتر، غذاهای گرم، تلفن همراه و خلاصه هر چیزی که در بازار این کشور موجود باشد. در جدیدترین موردی که دیده شده است، خرچنگ زنده هم توسط این دستگاه ها به فروش می رسد!

 

کلمات کلیدی : دستگاه فروش,دستگاه فروش خودکار,وندینگ,قیمت دستگاه فروش اتوماتیک,دستگاه فروش اتوماتیک تنقلات,دستگاه فروش اتوماتیک نوشیدنی گرم,قیمت وندینگ ماشین,قیمت دستگاه وندینگ,دستگاه وندینگ

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *