وندینگ

وندینگ

زمانه، زمانه‌ی سلفی است و بازارِ ابزار و تجهیزات مختلفی برای گرفتن سلفی مثل مونوپاد و گوشی‌هایی که دوربین سلفی پیشرفته‌ای دارند داغ است. حالا هم در ژاپن یک شرکت سازنده‌ی نوشیدنی وندینگ ماشین‌هایی را (vending machine) عرضه می‌کند که تصاویر سلفی می‌گیرند. وقتی که شما از این ماشین نوشیدنی می‌خرید، از چهره‌ی راضی و خوشحال شما یک سلفی می‌گیرد و در برنامه‌ی پیام‌رسانی «لاین» (Line) به اشتراک می‌گذارد.

شرکت سازنده‌ی نوشیدنی پرطرف‌دار «کرین» در ژاپن وندینگ ماشین سلفی عرضه می‌کند. این دستگاه‌ها به نمایشگر بزرگ LCD و دوربین‌هایی مجهز هستند؛ و به مصرف‌کنندگان این امکان را می‌دهند که با پس‌زمینه‌های برنددار مختلفی از خود عکس سلفی رایگان بگیرند. سپس این ماشین به برنامه‌ی پیام‌رسانی محبوب لاین متصل می‌شود تا مشتری بتواند تصویر جدیدش را با دوستان‌اش به اشتراک بگذارد. علیرغم ترفند تبلیغاتی پس این ایده، این سرویس در کشوری مثل ژاپن موفق خواهد بود.

این دستگاه‌ها کاربردهای زیاد دیگری هم دارند مثل تبلیغات محلی، تبلیغات خاص یا هشدارهای اورژانسی. با توجه به این که ژاپن جذابیت توریستی زیادی دارد، رابط کاربری این ویندینگ ماشین زبان‌های انگلیسی، چینی و کره‌ای هم دربرمی‌‎گیرد.

 

کلمات کلیدی : وندینگ,دستگاه فروش خودکار,فروش خودکار قهوه,دستگاه فروش,دستگاه خودکار فروش,وندینگ ماشین,تلوان,vending,فروش خودکار تنقلات

1 دیدگاه

  • آرش محمدی

    با سلام
    دیدگاه کاملا مثبتی به این موارد دارم و از شما خواهشمندم اطلاعات را به صورت ریز به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید.

  • دیدگاه خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *